Київський міський психоневрологічний диспансер №5
ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

Київський міський центр психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи

В центрі психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи працюють висококваліфіковані фахівці – лікарі-психіатри, лікар-психотерапевт та практичні психологи. Більшість спеціалістів Центру мають значний досвід, здобутий завдяки багаторічному стажу роботи. Основним напрямком в діяльності Центру є надання екстренної, консультативної та психотерапевтичної допомоги по телефону особам, що знаходяться у стані душевної кризи, з ситуаційними реакціями та суїцидними тенденціями.

Телефонні лінії Центру (044-456-17-25; 044-456-17-02) працюють ЦІЛОДОБОВО, БЕЗКОШТОВНО та АНОНІМНО.

Також фахівцями Центру проводиться очне амбулаторне консультування.

Лікарі психіатри в анонімному порядку проводять первинну діагностику усіх форм психічних розладів та дають поради щодо подальшого лікування.

Лікар-психотерапевт надає комплексне лікування переважно нервозів, а саме – тривожних та депресивних розладів, нав'язливих станів, психосоматичних розладів пов'язаних із стресом та психотравмуючими ситуаціями.

Практичні психологи консультують та проводять психокорекцію, допомагаючи подолати особистісні, сімейні проблеми, труднощі адаптації, спілкування та ще багато різних психологічних проблем, які трапляються в житті кожної людини.

До Центру підключена "гаряча лінія" для учасників АТО та їх родичів, яка працює в анонімному режимі. Надається психологічна поміч та підтримка , цілодобово, 0800-50-12-12.


Салівон Богдан Сергійович 1978 р.н. лікар-психотерапевт, завідуючий відділенням "Київський міський центр психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи". Закінчив Київський національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Післядипломна освіта: Українська Військово медична академія - спеціалізація з терапії та неврології; Харківська медична академія післядипломної освіти - спеціалізація з психотерапії та наркології.

Денисюк Володимир Миколайович – практикуючий психолог.

Досвід роботи консультанта в Центрі психолого –психіатричної допомоги при станах душевної кризи складає 16 років. Вивчав психологію і психотерапію в КНУ ім. Т.Г. Шевченка і Харківській академії післядипломної освіти. Був учасником семінарів і тренінгів по психологічному консультуванню і психотерапії. в Україні та за кордоном.

Займається психодіагностикою, індивідуальним консультуванням дорослих.

Працює як кризовий консультант, надаючи психологічну допомогу при переживанні критичної ситуації, що пов'язана з внутрішніми і зовнішніми подіям, які відбуваються в житті людини.

Це може бути:

непоправна втрата;

неприпустима поведінка інших людей (зрада, чи не виправдання сподівань, фізичне або сексуальне насильство тощо...);

об'єктивні зміни соціального статусу, матеріального становища, життєвих перспектив.