Київський міський психоневрологічний диспансер №5
ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

Денний стаціонар

Денний стаціонар (ДС) є проміжною ланкою між позалікарняною та стаціонарною психіатричною ланками, призначений для надання допомоги психічно хворим на відповідних етапах комплексного лікування.

У ДС хворі отримують лікування, по обсягу та інтенсивності наближене до стаціонарного і перебувають під наглядом медичного персоналу у денні години, не відриваючись від звичайного мікро-соціального оточення.

Денний стаціонар проводить діагностику та лікування:

-невротичних розладів та розладів адаптації;

-панічних атак та ПТСР;

-обсесивно-компульсивного розладу;

-соматоформних розладів;

-депресивних розладів;

-хронічних психічних розладів поза станом загострення(шизофренія, шизоафективний розлад, біполярний афективний розлад, хроничний маячний розлад);

-органічних розладів, а також розладів поведінки дорослої людини в стадіїї декомпенсації;

-епілепсії;

-розладів сну органічного та неорганічного походження.

На базі денного стаціонару працюють висококваліфіковані фахівці. Пацієнти отримують медикаментозну терапію, психотерапевтичну та психологічну допомогу т, включаючи кожнодневне спостереження. У відділенні працюють висококваліфіковані медичні сестри, які виконують процедури (внутрішньо м'язові, внутрішньовенні ін'єкції, внутрішньовенні інфузії), догляд за хворими, та контроль за прийомом ліків хворими.

Балабаєва Тетяна Володимирівна
Завідувач відділенням активного лікування психічних розладів з денним стаціонаром, лікар вищої категорії. Закінчила ЛДМУ. Закінчила інтернатуру за спеціальністю «Психіатрія». Закінчила ординатуру за спеціальністю «Психіатрія» при УНДІ ССПіН. Стаж роботи 27 років.