Київський міський психоневрологічний диспансер №5
ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

Амбулаторно – поліклінічне відділення (АПВ)

Амбулаторно – поліклінічне відділення (АПВ) є структурним підрозділом КМПНД №5 і забезпечує надання спеціалізованої амбулаторної психіатричної допомоги населенню Солом’янського району та міста Києва.

Дільничні лікарі-психіатри та медичні сестри організовують та забезпечують високо кваліфіковану спеціалізовану психіатричну допомогу, а також психогігієнічну, профілактичну, лікувальну та медико-соціальну допомогу населенню м. Києва. У відділенні працює дитячий лікар-психіатр, що організовує і надає спеціалізовану психіатричну допомогу дитячому населенню віком від 0 до 18 років. Надається лікарська та долікарська допомога хворим вдома, що за станом здоров’я і характером захворювання не можуть відвідати диспансер.

Для лікувально-діагностичних і профілактичних заходів у відділенні працює психолог, психотерапевт. Активно використовуються відповідні структурні підрозділи та кабінети КМПНД №5 (фізіотерапевтичний, кабінет функціональної діагностики ЕЕГ, ВАЛПР з ДС).

Відділення активно співпрацює з іншими медичними установами та центрами м. Києва. Постійно проводиться робота з удосконалення лікувально-діагностичної роботи шляхом освоєння нових методик.

Всі лікарі відділення мають підтверджені сертифікати спеціаліста. Регулярно проходять курси вдосконалення лікарів, тематичні курси, курси підвищення кваліфікації та своєчасно атестуються.

Лікарі амбулаторно-поліклінічного відділення:

Зігура Галина Володимирівна – дитячий лікар-психіатр, педіатр, іглорефлексотерапевт, експерт робочої групи департаменту охорони здоров’я з дитячої психіатрії, вища кваліфікаційна категорія, стаж роботи 20 років.

Молокова Олена Володимирівна - лікар-психіатр, психофізіолог, друга кваліфікаційна категорія, стаж роботи 11 років. Консультативна, лікувально-діагностична, профілактична діяльність.

Бабенко Тетяна Юріївна - лікар-психіатр, гомеопат, стаж роботи 4,5 років. Консультативна, лікувально-діагностична, профілактична діяльність.

Гусак Андрій Васильович- стаж-16 років, лікар-психіатр, дитячий психіатр. Консультативна, лікувально-діагностична, профілактична діяльність.

Колзунова Зоя Сергіївна- лікар психіатр. Консультативна, лікувально-діагностична, профілактична діяльність.

Саливон Богдан Сергійович- лікар психіатр, психотерапевт. Консультативна, лікувально-діагностична, профілактична діяльність.

Середній медичний персонал:

Біба Любов Миколаївна – дільнична сестра медична.

Євтух Валентина Михайлівна – дільнична сестра медична.

Грицюк Алла Анатоліївна – дитяча дільнична сестра медична.

Логвінова Оксана Володимирівна – дільнична сестра медична.

Прядка Вікторія Вікторівна - дільнична сестра медична.

Молодщий медичний персонал:

Кириченко Валентина Федорівна – молодша сестра медична, санітарка-прибиральниця.

Кищко Ірина Володимирівна – медичний реєстратор.